Saturday, January 30, 2010

TRAVEL STORY


Michel de Certeau zauważył, że : " Every story is a Travel Story, a spatial practice" i nowa nasza płyta: acousmatic psychogeography
jest świetnym potwierdzeniem tej obserwacji. Muzyka powstawała pomiędzy Texasem, Wiedniem, Słowacją, Raciborzem, Krakowem ...aby się objawić w miejscu, które często odwiedzaliśmy przez wiele lat. Tylko takie drogi i potwierdzenia pojawiające się przez wiele lat, usprawiedliwiają wysiłek jaki trzeba włożyć w uzyskanie małych, lekkich krążków z muzyką i skondensowanych do bólu informacji, warstw symbolicznej oprawy graficznej i docierania z tym do ludzi. Tym razem dokumentacja będzie pełna: dvd pt. Sopatowiec Session jest gotowe, płyta The Magic Carpathians "Gharana" z zapisem koncertu jaki zagraliśmy przy okazji sesji na 10-lecie Karpat Magicznych jest gotowa od kilku miesięcy... a od teraz ma swe wydanie w Anglii za sprawą Reverb Worship. W tym ciekawym Wydawnictwie jest to już nasza druga płyta (Sambucus&Ginko RW037, Gharana RW106)i zapowiada się stała współpraca pomiędzy World Flag Records a Reverb Worship... czym dalej od Budyniowa tym lepiej się nam porozumiewać z muzykami i wydawcami.
Dzisiaj odeszła nasza kocia, do końca była bardzo spokojna, cicha i do ostatniego uderzenia serca byliśmy przy niej. To bardzo smutny czas dla nas, była z nami podczas tylu trudnych ale i szczęśliwych chwil i stała się równoprawnym domownikiem. Jej historia jest historią podróży A. i naszych wspólnych domów, wypraw i przeprowadzek.
W Jokkmokk jest dzisiaj -29 stopni C i śnieg po pas ale podobno od wtorku ocieplenie...?! No cóż, zobaczymy i poczujemy!

4 comments:

skandal said...

Wasz kot pewnie już ugania sie za myszami w Krainie Wiecznych Łowów i na pewno dobrze was wspomina. Miłej Laponii.

Anonymous said...

Hi ive just joined[url=http://www.kellyofficial.com/us/news/kelly-does-laundry-those-need].[/url]

Anonymous said...

Te ciągłe pogardliwe i żałosne pretensje do Polski i Polskości coraz bardziej odstraszają mnie od muzyki(bardzo zacnej) Karpat...szkoda...

Anonymous said...

[url=http://en.wikipedia.org/]wikipedia[/url]
[url=http://www.cyclothymiasymptoms.com/]cyclothymia[/url]